Posao u NetSafeu

mjesto gdje vaše ideje dolaze do izražaja.

Join Netsafe. Your ideas matter here.

S našim znanjima u mrežnoj sigurnosti i svim našim distribucijama pomažemo preoblikovati industriju i osigurati naše poslovanje. Netsafe pretvara vaše ideje u odlične rezultate. Pridružite nam se!

Yes! Smart people wanted. Join us!

Opis radnog mjesta

Business Development Manager / Prodajni predstavnik

NetSafe je regionalni distributer sa dodanom vrijednosti za IT sigurnosna i mrežna rješenja. NetSafe ima lokalne urede u Bukureštu, Zagrebu, Ljubljani i Sofiji, a trenutno tražimo iskusnog prodajnog predstavnika za naš ured u Zagrebu.

Uspješni kandidati imaju dokazane rezultate u prodaji IT rješenja unutar Hrvatske te odličnu profesionalnu mrežu kontakata. Osoba koju tražimo za ovaj posao je samostalna, proaktivna i usmjerena k ciljevima sa odličnim komunikacijskim osobinama.

Odgovornosti Business Development Managera su:

– razvijati partnersku mrežu za proizvođače u našem portfelju

– održavanje odličnih odnosa sa postojećim i budućim NetSafe partnerima

– razumijevanje poslovnih izazova, ciljeva i potreba kupaca te sposobnost nuđenja odgovarajućih rješenja iz portfelja proizvođača

– proaktivno pronalaženje novih prilika i partnera

– generiranje i zatvaranje prilika za IT sigurnosne projekte

– podrška partnerima u generiranju i zatvaranju prodajnih prilika

– držanje prezentacija za partnere, kupce i na raznim događanjima

– upravljanje i održavanje prodajnim prilikama u pipeline-u

– dostizanje dogovorenih kvartalnih prodajnih ciljeva

– dokazani rezultati u prodaji IT rješenja i dostizanju postavljenih ciljeva

Zahtjevi za radno mjesto:

– minimalno 5 godina iskustva u prodaji na hrvatskom IT tržištu

– vještine izgrađivanja i održavanja poslovnih odnosa sa glavnim kupcima

– razumijevanje poslovnih procesa i ciklusa prodaje

– usmjerenost ka ciljevima, pro aktivnost i samostalnost

– odlične pismene, komunikacijske i prezentacijske osobine

 Školovanje

– VŠS ili VSS, VSS preferiran, ekonomskog ili tehničkog smjera

Ostalo

– vozačka dozvola B kategorije

– mogućnost putovanja unutar Hrvatske

– odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu

– Vaše životopise pošaljite elektroničkom poštom na adresu: posao@netsfe.hr

Job description

Business Development Manager / Sales representative

NetSafe is a regional value added distributor for IT security and networking solutions. With local officies in Bucharest, Zagreb, Ljubljana and Sofia, we are currently seeking for an experienced Local sales representative in our office in Zagreb.

Successful candidates have proven record in IT solution selling in Croatia and excellent professional network. The person we are looking for is self-motivated, proactive and goal driven with excellent communications skills.

Responsibilities of Business Development Manager are:

– developing and growing partner channel network for vendors in our portfolio

– maintaining excellent relationship with current and future NetSafe partners

–  understanding business challenges, objectives and needs and propose adequate solutions from our vendor’s portfolio

– proactively searching for new opportunities and partners

– generating and closing opportunities for IT security projects

– supporting Partner led sales efforts to close opportunities

– delivering presentations to partners, end users and on events

– maintaining and monitoring partner pipeline and key opportunities

– achieving agreed quarterly sales goals

– proven ability to sell solutions and quota achievement

Requirements:

– at least 5 years of experience in sales in Croatian IT market

– proven relationship building skills within major accounts and channel

– understanding of business organizations and their buying cycles

 demonstrated career stability

– self-motivated and goal driven

– excellent written, communication and presentation skills

 Education

– BS or equivalent experience, graduate degree preferred

Other

– B driving license

– Ability to travel within the territory (Croatia)

– proficiency in English

 To apply for this position, please send your resume with cover letter to: posao@netsfe.hr

Kontaktirajte nas

Kontaktirajte nas ispunjavam forme